Головна main 9-річна дівчинка з Чернігівщини обрізала собі волосся та передала кошти на тепловізор для ЗСУ (фото)

9-річна дівчинка з Чернігівщини обрізала собі волосся та передала кошти на тепловізор для ЗСУ (фото)

184

На Чернігівщині у місті Сновськ 9-річна Ярина надихнулася прикладом однієї дівчинки та вирішила допомогти Збройним силам України. Вона обрізала собі волосся та отримані кошти передала на збір на тепловізор.

Про це повідомляє місцеве видання “ЧЕline”.

“Вона побачила ролик, як одна дівчинка, здається, з Чернігова, обрізала волосся і гроші, виручені за нього, віддала на потреби ЗСУ. Донька сказала, що теж так хоче. Щоправда, їй довго довелося просити нас дозволити це зробити.

Ми, батьки, спочатку не погоджувалися, адже дитині ще дуже мало років. То цілком можливо, що сьогодні вирішила так, а завтра передумає. Адже за все життя їй волосся жодного разу не обрізали”, – розповіла мама дівчинки Катерина.

Але Ярина стояла на своєму і не передумала на наступний день. Батьки зрозуміли, що дівчинка налаштована серйозно і тому мама відвела доньку до перукарні.

За обрізане волосся вдалося отримати 5 тисяч гривень – кошти вже знаходяться на рахунку волонтера Дениса Данилова, який збирає гроші на тепловізор для військових з Чернігівщини.

Сама дівчинка вважає, що не зробила якусь справу, про яку потрібно всім розповідати. Саме тому про цю допомогу ЗСУ знали тільки найрідніші люди та найближча подружка.

“Волосся – не зуби, відросте”, – передає слова дівчинки мама та каже, що її донька сама собі обрала нову зачіску.

Нагадаємо, 8-річний волонтер Сергій Мороз з Чернігова за допомогою співу зібрав гроші на пікап для Збройних сил України та особисто його передав командувачу ОК “Північ” генерал-майору Віктору Ніколюку.

Протистояння ЗСУ з ворогом, взяття оккупантів у полон, захоплення цінних трофеїв – підписуйтесь на канал “СтопКор News” та дивіться ще більше вражаючих та яскравих відео!

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *