Головна main 60% інвесторів прогнозують падіння біткоїна до $10 тисяч – опитування

60% інвесторів прогнозують падіння біткоїна до $10 тисяч – опитування

100

Біткоїн впав на 2,8% до $20 тис. на Лондонській біржі.

Опитування MLIV Pulse показало, що 60% із 950 інвесторів вважають, що біткоін швидше продовжить падати, поки не досягне $10 тис., ніж зросте до $30 тис., пише Bloomberg. Проте 40% інвесторів мають іншу думку і прогнозують зростання криптовалюти, зазначають Investory News.

Так, біткоїн впав на 2,8% до $20 тис. на Лондонській біржі, втративши понад дві третини вартості з того часу, як у листопаді досяг $69 тис. З вересня 2020 року цифрова валюта не торгувалася нижче за $10 тис.

У криптоіндустрії сильно вдарили проблемні кредитори, крах валют і припинення пандемійної політики легких грошей, яка підживлювала спекулятивний хаос на фінансових ринках, зазначає агентство.

Як зазначається, криптовалютний крах чинитиме додатковий тиск на уряди, що призведе до посилення регулювання галузі. Такий нагляд розглядається інвесторами як позитивний крок, оскільки це підвищить довіру до криптовалюти та забезпечить визнання активу серед професійних та роздрібних інвесторів.

Центральні банки розглядають можливість розробки власних цифрових валют.

Водночас роздрібні інвестори цураються криптовалют більше, ніж їхні професійні колеги: 24% роздрібних інвесторів назвали криптовалюти повним сміттям. Серед професійних інвесторів так рахують 18%. При цьому майбутнім економіки криптовалюти називають 23% роздрібних та 26% професійних інвесторів.

Однак ніхто з них не очікує, що недавнє падіння цін і потенційні виклики з боку центральних банків суттєво перевернуть галузь і обвалять два домінуючі токени — біткоїн та ефір.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.