Головна main 5 відмінностей жіночого велосипеда від чоловічого

5 відмінностей жіночого велосипеда від чоловічого

240

Жіночі велосипеди. Вони існують і дуже відрізняються будовою від чоловічих. Виробники почали створювати такі моделі ще в ті часи, коли жінки носили сукні

Жіночі велосипеди. Так, вони існують і дуже відрізняються будовою від чоловічих. Виробники почали створювати такі моделі ще в ті часи, коли жінки носили лише сукні і висока рама була для них максимально не зручною. Так от давайте сьогодні розберемо, які ж основні відмінності між жіночими та чоловічими велосипедами.

Для початку варто зазначити, що відмінності стосуються міських моделей, гірські та інші практично однакові із чоловічими. Але якщо ви хочете придбати саме жіночі велосипеди у Черкасах, зазерніть на сторінку магазину Алло – на вас чекає величезний вибір.

Верхня труба рами велосипеда

Це найголовніша відмінність. Верхню трубу рами велосипеда виробники опустили спеціально для жінок, щоб вони могли з легкістю залазити на транспорт. При цьому, якщо дівчина одягнена в спідницю чи сукню, це не принесе жодного дискомфорту. Ще одним плюсом низької рами є те, що під час різкого гальмування відсутній ризик вдаритись о верхню трубу.

Рама та розташування вузлів

Ще в в попередньому пункті стало зрозуміло, що основною відмінністю є саме рама. Але зміни відбулися не лише в верхній трубі. Сама форма рами та розташування деяких вузлів дозволяють жінкам зручніше сидіти на велосипеді, при цьому не навантажувати спину та інші частини тіла.

Короткі шатуни

Зазвичай жінки мають невеликий зріст, через це виробники вирішили використовувати в своїх моделях короткі шатуни. Таким чином крутити педалі буде легше ніж на чоловічому велосипеді. Жіночі моделі розраховані на зріст до 180 см. Мінусом є те, що деяким дівчатам може бути такий транспорт просто замалий. Тому перед покупкою варто випробувати велосипед на дорозі та зрозуміти чи комфортно на ньому їхати.

Розмір і вага

Розмір у даному випадку стосується керма. У чоловіків плечі широкі, у дівчат навпаки – вузькі. Жіночі велосипеди зазвичай оснащені трохи меншим за шириною кермом для зручності водіння. Хоча це не обов’язкове правило, є моделі, де кермо практично не відрізняється від чоловічого.

Вагу виробники намагаються робити також зниженою. Часто трапляється, що велосипед потрібно знести або занести по сходах, звичайні моделі буде важко підняти, тому жіночі велосипеди в такому випадку значно зручніші.

Дизайн

Найбільше помітна відмінність між чоловічими та жіночими велосипедами – дизайн. Окрім гарної охайної конструкції та низької рами, виробники пропонують різні цікаві забарвлення. Транспорт може бути пофарбований в пастельні або навпаки яскраві кольори з дівочим оздобленням й оригінальними аксесуарами у вигляді кошика чи багажника.

Наявність на ринку жіночих велосипедів зовсім не означає, що дівчина повинна їздити лише на таких. Багато дам обирають, навпаки, звичні універсальні моделі для пересування. Особливо це стосується гірських велосипедів, адже у них немає поділу на жіночі та чоловічі. Найбільший вибір різного транспорту для вулиці можна побачити в інтернет-магазині Алло у Черкасах. У ньому ви зможете знайти і велосипеди, і багато інших корисних товарів для дому і розваг.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *