Головна main 2 960 ракет станом на цей ранок, – Зеленський про російський терор проти України

2 960 ракет станом на цей ранок, – Зеленський про російський терор проти України

33

Країна-агресор станом на ранок 13 липня вже випустила по Україні 2 960 ракет. Росія тероризує українські міста за допомогою артилерії та ракетних ударів.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення до учасників конференції “Азійське лідерство” в Сеулі.

“Ракетний терор. 2 960 ракет станом на цей ранок – саме стільки встигла запустити росія по наших містах. Головна мета ракет – цивільні об’єкти”, – розповів глава держави.

Президент України також попросив усіх присутніх уявити, як велика протикорабельна ракета, яку розробляли для знищення авіаносців, влучає у звичайний шопінг-мол чи школу. І таких ударів були сотні.

На його думку, такі дії є тактикою рф, яка спрямована на те, щоб вигнати людей з українських міст і щоб кожен українець відчував страх перед державою-терористом.

Зеленський також подякував Республіці Корея, яка усвідомлює, що ситуація – саме така, що діяти треба спільно.

“Я вірю, що результативність спільних зусиль може бути такою, щоб іще через сто днів я міг звернутися до народу Кореї знову й подякувати за те, що агресор справді покараний, а всі інші потенційні агресори світу не мають жодної альтернативи нормальному мирному життю”, – зазначив глава держави.

Нагадаємо, 13 липня о 14.19 по всій Україні зазвучали сигнали повітряних тривог. Повідомляється про потужні вибухи у Запоріжжі.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *