Головна main 173 мільйона на тролейбуси Кличка, яких кияни ніколи не побачать

173 мільйона на тролейбуси Кличка, яких кияни ніколи не побачать

317

Нещодавно на сайті громадських закупівель Прозорро з’явилась інформація про проведення «Київпастрансом» тендеру на купівлю 15 нових тролейбусів за 173 мільйона гривень.

Тільки от навряд чи кияни побачать ці тролейбуси найближчим часом, хоча у тендерній документації вказана дата постачання – до 24 грудня 2020 року.

Початок проведення аукціону – 15 грудня‼️

За 10 днів напередодні Різдва переможець тендеру (якщо такий буде) повинен поставити до України 15 великогабаритних машин, ще й на умовах післяплати і у випадку отримання фінансування.

Реальний термін доставлення повинен бути щонайменше 150 днів з дати контракту і аж ніяк не 10‼️

Вже декілька іноземних виробників висловили своє здивування і навіть обурення такими нереальними строками, а також умовами оплати.

«Ваші умови – це не просто некваліфіковані мрії. Вони створені, щоб показати, що ви працюєте, але не для досягнення результатів». Саме так висловився представник іноземного виробника тролейбусів у вимогах про усунення порушень тендерних вимог.

Нещодавно, а саме 25 серпня, мав відбутись такий самий тендер, і терміни постачання були ті ж самі – 24 грудня. Але «Київпастранс» скасував його, через те що до оцінки був допущений лише один учасник – офіційний дилер Мінського автомобільного заводу. Заявки інших учасників тендеру, у тому числі й українського виробника, у якого Київ раніше придбав більш ніж 200 тролейбусів, були відхилені.

Тож, Київська влада насправді займається не транспортом, а лише пустими обіцянками та піаром. ?‍♂️

Придбання якісних та екологічних тролейбусів від світових лідерів галузі, на яких не можна нічого вкрасти – владу взагалі не цікавить.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *