Головна main Обійшов супермаркети: Найприбутковішим рітейлером у росії став продавець алкоголю

Обійшов супермаркети: Найприбутковішим рітейлером у росії став продавець алкоголю

43

“Красное&Белое” – найбільша російська мережа алкомаркетів, до неї входить понад 13 тисяч магазинів, “Бристоль” – друга за виторгом мережа алкомаркетів у РФ.

Найприбутковішим рітейлером у росії виявився власник мереж алкомаркетів “Красное&Белое” та “Бристоль” – група “Меркурий Ритейл Холдинг” російських бізнесменів Сергія Студеннікова, Ігоря Кєсаєва та Сергія Кацієва.

За підрахунками російської редакції Forbes, чистий прибуток групи за підсумками 2022 року перевищив 48 млрд рублів, – повідомляє БЦ.

Таким чином, власник мереж алкомаркетів обійшов за цим показником найбільші російські роздрібних мережі – X5 Group (мережі маркетів “Перекресток” і “Пятерочка”) і “Магніт”.

При цьому виторг “Меркурій Рітейл Холдінга” в 2,5 рази менший, ніж у лідерів продуктового рітейлу, що зумовлено високою маржинальністю бізнесу алкомаркетів.

Допомогло бізнесу компанії і зростання продажів алкоголю. У 2021 році вони, за даними NielsenIQ, зросли на 3,7% у натуральному вираженні. А в 2022 році алкоголь став єдиною товарною групою серед FMCG (товарів повсякденного попиту), продажі якої зростали – плюс 0,7% у натуральному вираженні.

“Красное&Белое” – найбільша російська мережа алкомаркетів, до неї входить понад 13 тисяч магазинів, “Бристоль” – друга за виторгом мережа алкомаркетів у РФ.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *