Головна dossier-ua Зеленський Володимир Олександрович

Зеленський Володимир Олександрович

734
Зеленский Владимир Александрович

Президент Володимир Зеленський – найбільш впізнаване обличчя серед світових лідерів у 2022 році. Людина, що стала символом боротьби України з російською агресією, Володимир Олександрович уособлює собою надії і вірю в перемогу.

Засновник, художній керівник і актор студії “Квартал-95”. Кандидат на пост президента України на виборах 2019 року. З травня 2019 року-обраний президент України. Володимир Зеленський-шостий президент України, засновник політичної партії “Слуга народу”.

Біографія

Народився 25 січня 1978 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. У 1995-2000 рр. навчався в Київському національному економічному університеті за спеціальністю “Правознавство”, здобув кваліфікацію юриста.

Творча кар’єра

1997-2003 рр. – актор, сценарист, художній керівник команди клубу веселих і кмітливих “Квартал 95”.

2003-2011 рр. – художній керівник ТОВ “Студія” Квартал 95″.

2011-2012 рр. – генеральний продюсер телеканалу “Інтер”.

2013-2019 рр. – художній керівник в “Студії” Квартал 95″.

Засновник ГО “МОЛОДІЖНИЙ центр ” Ліга сміху”.

У творчому доробку має 10 повнометражних ігрових фільмів. Володар понад 30 нагород національної телевізійної премії України”Телетріумф”. Є також володарем премій і лауреатом багатьох міжнародних кіно-, телефестивалів і медіафорумів.

Зіграв головну роль у серіалі “Слуга народу”, який став лауреатом Міжнародної кінопремії WorldFest Remi Award (США, 2016) і потрапив до четвірки фіналістів у категорії комедійних фільмів на Seoul International Drama Awards (Південна Корея).

З самого початку бойових дій на Донбасі разом зі студією “Квартал 95” допомагав армії. Актори передавали бійцям засоби, техніку, відвідували з концертами передову і різні військові частини.

Освіта

Закінчив Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету.

Особисте життя

Сім’я: є син і дочка. Одружений

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *