Землі в Сухолуччі повернули державі

Прокуратура Київської області відстояла в суді касаційної інстанції повернення державі земель, які належали ТОВ «Дом Лесника» та входили до земель, на яких розташовані резиденції «Акація» та «Острів» екс-президента Януковича.

Наразі, на виконання судових рішень, скасовано відомості щодо реєстрації права власності на земельні ділянки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, а відділом державної виконавчої служби Вишгородського районного управління юстиції проводяться виконавчі дії щодо витребування земельних ділянок на користь держави.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, вартість земель площею 17,5 га становить більше 7 млн грн. Ці землі перейшли до Януковича після того, як Київська облдержадміністрація незаконно вилучила із постійного користування Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства землі лісогосподарського призначення, змінивши їх цільове призначення на сільськогосподарське, а Вишгородська РДА передала вказані землі у власність громадян для ведення особистого селянського господарства, а також для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу. Процес відчуження завершився передачею Вишгородською РГА актів на право власності ТОВ «Дом лесника».