Завершено досудове розслідування щодо суддів, які порушували права автомайданівців

Прокуратура Києва завершила досудове розслідування у кримінальних провадженнях за підозрою суддів Царевич та Кицюка у вчиненні кримінальних правопорушень щодо учасників руху «Автомайдан».

Сьогодні прес-служба прокуратури міста Києва повідомила про те, що слідчим управлінням прокуратури міста Києва завершено досудове розслідування у кримінальних провадженнях за підозрою суддів Печерського районного суду міста Києва О. Царевич та В. Кицюка у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що вказаними суддями у січні 2014 року винесено завідомо неправосудні постанови про притягнення до адміністративної відповідальності учасників руху «Автомайдан».

Наразі матеріали кримінальних проваджень відкриті сторонам захисту для ознайомлення, після чого обвинувальні акти буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Підозрюваний В. Кицюк вже завершив ознайомлення з матеріалами провадження, наразі їх вивчають його захисники. Ознайомлення підозрюваної О. Царевич триває.