«Заморожені» пенсії: чи порушено право на індексацію пенсійних виплат?

За Законом України «Про індексацію грошових доходів населення» пенсії мають виплачуватися з урахуванням індексації пропорційно інфляції. Чи законним є «заморожування» пенсійних виплат?

Недосконала система надання медичної допомоги; малий розмір пенсій, необхідність заробляти додатково, ріст цін на продукти та комунальні послуги залишають літніх людей сам-на-сам із життєвими складнощами.

За дослідженнями Фонду народонаселення ООН у 2013 році тільки 10-15% літніх осіб вважали себе потрібними державі та загалом були інтегровані у суспільство завдяки увазі своїх близьких та знайомих. Близько 50% літніх осіб вважали відношення оточуючих до себе гіршим, ніж до молодих [1]. Таким чином, якість життя літніх осіб проблема і суспільна, і державна.

Закони та реальність

Найбільш болючим питанням є розмір пенсій за віком. У 2014 році середній розмір пенсії за віком в Україні складав 1526,1 грн [2], на даний час мінімальна пенсія дорівнює прожитковому мінімуму, встановленому для осіб, які втратили працездатність [3], а саме 949 грн [4]. Розмір пенсії визначається законами «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та «Про Державний бюджет України на 2015 рік», та не може перевищувати 9 490 грн. Утім, наскільки можна це припустити, виходячи з середнього розміру пенсії, більшість пенсіонерів отримують вкрай малі гроші.

Багато пенсіонерів продовжують працювати, розуміючи, що в реальному світі прожити на одну пенсію проблематично. І тут держава влаштувала «засідку» та обмежила пенсії працюючим пенсіонерам на 15% (але не менше прожиткового мінімуму), а деякі групи працюючих пенсіонерів і зовсім позбавила пенсії на час роботи [5].

Ще однією причиною скрутного становища пенсіонерів є інфляція та різке подорожчання цін на продукти, комунальні послуги та транспортні послуги. За Законом України «Про індексацію грошових доходів населення» пенсії мають виплачуватися з урахуванням індексації пропорційно інфляції [6] для того, щоб подорожчання життя не було відчутним.

Порядок проведення індексації грошових доходів населення встановлює: «Підвищення грошових доходів громадян у зв’язку з індексацією здійснюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, в якому офіційно опубліковано індекс споживчих цін» [7]. Таким чином, кожного місяця пенсія має бути виплачена з урахуванням рівня інфляції за результатами попереднього місяця. Так, станом на лютий 2015 року індекс інфляції становив 105,4% [8], що перевищує затверджений поріг інфляції у 101%. Однак, індексація не здійснюється. Чому?

Все законно — до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» була введена зміна, іншими словами, ще одне обмеження для усього населення — індексація тепер здійснюється тільки за наявності коштів у відповідних бюджетах [10].

Виникає питання: а як же соціальні гарантії? За законодавством України державними соціальними гарантіями вважаються мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, та інші [11]. Приймаючи рішення про такі обмеження як відміна індексації, нехай і тимчасово, органи влади не бояться порушити закон, адже у визначенні соціальної гарантії нічого про індексацію не написано. Виходячи з цього, навіть якщо 1218 гривень становитимуть всього один долар — державна соціальна гарантія буде забезпечена.

Між тим, саме така економічна складова негативно впливає на усі сторони життя літніх осіб. Адже, враховуючи, що зазвичай пенсія — єдине джерело прибутку, кваліфікована медична допомога (хоча у нас в країні, теоретично, існує безкоштовна медицина) та оперативне втручання є абсолютно недоступними для пенсіонера. Пенсіонер, наприклад, не може собі дозволити за пенсійні кошти зробити операцію із заміни кришталика ока. Для цього йому потрібно принаймні декілька місяців, а може й півроку, нічого не їсти та не сплачувати квартплату, комунальні платежі тощо.

Таким чином, не дивно, що тривалість життя українців на 5-6,5% нижче, ніж в європейських країнах і нам є до чого прагнути. За даними Фонду народонаселення ООН у результаті європейських соціальних досліджень 2010 року виявилося, що в Україні громадяни, яким за 70 років, роблять найменший вклад в економіку держави серед усіх досліджуваних країн [1].

Участь громадянського суспільства та ЗМІ у захисті прав пенсіонерів

Впливовим помічником у захисті прав осіб уразливих категорій людей є громадянське суспільство та засоби масової інформації, які вчасно спроможні звернути суспільну увагу до конкретних порушень прав людей похилого віку.

Наприклад, обурливий випадок стався на Львівщині, де працівники одного з відділень банку ошукали 50 пенсіонерів та викрали значні суми їх особистих коштів, у той час як пенсіонери вважали, що кладуть гроші на депозитні рахунки. Банк своєї провини не визнає. В Українській Гельсінській спілці з прав людини, яка повідомляє про випадок, закликають до створення успішної практики із захисту прав літніх постраждалих.

Інший приклад — 11 лютого 2015 року інформаційний портал «Ваші інтереси» розмістив статтю з назвою «У Житомирі газетна публікація допомогла викрити ще одну аферу шахраїв», де мова йде про те, що пенсіонер зміг захистити свої права завдяки суспільному резонансу про масові шахрайства стосовно літніх осіб. Інформаційне агентство «ЦКП» також повідомляє про поширені випадки шахрайства по відношенню до літніх осіб, такі як відібрання квартири, виманювання коштів від імені неіснуючих компаній з метою, нібито, продажу майна.

Уразливість осіб похилого віку повинна завжди залишатися предметом суспільної уваги, що й намагається робити наше громадянське суспільство загалом, та наша організація зокрема. Нагадаємо — якщо ваші права було порушено, ви можете звернутися до на по безкоштовну юридичну допомогу.

[1] НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ: Імперативи демографічного старіння, Kiev 2014, НАНУ, http://www.unfpa.org.ua/files/articles/4/27/%20України_Імперативи%20демографічного%20старіння-UKR.pdf
[2] Середній розмір місячної пенсії та кількість пенсіонерів, http://ukrstat.org/uk/operativ/operativ2007/sz/sz_u/srp_07rik_u.html
[3] Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/print1390481901064521
[4] Закон України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/80-19/print1390481901064521
[5] Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення, http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54151
[6] http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1282-12/print1426239213005670
[7] http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1078-2003-%D0%BF
[8] Базовий індекс споживчих цін (до попереднього місяця та грудня попереднього року) http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2015/ct/bisc/bisc_u/bisc_2015u.htm
[10] Закон України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України»
[11] Закон України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2017-14