Заборгованість по зарплатах в Україні становить майже ₴2,5 млрд

Міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що на даний момент заборгованість по заробітних платах в Україні складає приблизно 2,5 мільярди гривень. За його словами, основна сума заборгованості припадає на підприємства «Міненерговугілля».

 «Щодо заборгованості по заробітних платах, то основними причинами збільшення суми боргу є кризовий стан економіки, який триває протягом трьох останніх років, та воєнні дії у Донецькій та Луганській областях. В цілому, на сьогоднішній день, за оперативними даними заборгованість по зарплатах по Україні складає приблизно 2,5 мільярди гривень», — зазначив міністр.

«Наприкінці лютого у нас заплановано розширене засідання комісії з питань заборгованості по заробітних платах, де ми підведемо підсумки діяльності місцевих органів влади за 2014 рік по кожному регіону, кожній галузі. Я сподіваюся, що керівники обласних адміністрацій дадуть обґрунтовану відповідь стосовно причин виникнення заборгованості по зарплатах, а найголовніше — як будуть працювати області на шляху скорочення такої заборгованості», — сказав Розенко.