З Днем юриста!

ПрезидентПрем’єр-міністр та Міністр юстиції привітали юристів України з професійним святом, редакція «Конгресу «Світ» приєднується до привітань.

«Саме юристи володіють тими знаннями та досвідом, які необхідні для утвердження принципу верховенства права, підвищення рівня правової культури та свідомості наших громадян, захисту їх конституційних прав, розбудови правової держави на основі європейських цінностей», — відзначив Президент України. «Переконаний, що ваша професійна майстерність, інтелектуальний потенціал та відданість справі стануть запорукою здійснення та забезпечення демократичних реформ у нашій країні», — додав Петро Порошенко.

Прем’єр-міністр наголосив, що вітає «тих, хто завжди і всюди пам’ятає: юстиція означає справедливість». «Сьогодні від вашої правової культури, компетентності та відповідальності, принциповості та чесності багато в чому залежить, в якій країні ми житимемо завтра. Ви — одні з тих, хто визначає темпи і якість змін, на які чекає наше суспільство. Гармонізація українського законодавства з європейським, створення інституцій з протидії корупції, спрощення процедур реєстрації та надання державних послуг, впровадження електронних сервісів та надання безоплатної правової допомоги – ми спільно вже багато зробили для перетворення України на правову державу. І ми маємо продовжити рішучу боротьбу з корупцією, за чесне і доступне судочинство, за повноту прав кожного громадянина», — підкреслив Арсеній Яценюк.

Міністр юстиції відзначив, що «у часи змін, в часи, коли завершується формування новітньої української нації, саме юристи покликані зміцнити в нашій державі принципи верховенства права, забезпечити кожному громадянину доступне і справедливе правосуддя, створити сучасне законодавство, яке відповідає найкращим світовим зразкам». «Від того, наскільки Ви будете успішними і сумлінними у цій непростій праці, залежить не лише наше з Вами майбутнє та майбутнє наших дітей та онуків, а й утвердження у світі іміджу України як правової та демократичної держави», — додав Павло Петренко.