З 1 серпня країна перейде на систему ProZorro

Згідно повідомлення прес-служби Кабміну, на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 серпня електронна система публічних закупівель ProZorro має повноцінно запрацювати по всій країні.

«Наше завдання сьогодні – щоби система без будь-яких зупинок запрацювала з 1 серпня і усі кошти Державного бюджету максимально ефективно використовувалися. Це дасть нам можливість забезпечити десятки мільярдів ефективного використання грошей. І найголовніше – те, що ми будемо економити, буде залишатися у бюджеті країни», – заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що система ProZorro розпочинає діяти «для всіх без виключення і обмежень» державних закупівель, з 1 серпня.

Володимир Гройсман зауважив, що попередній аналіз державних закупівель через систему ProZorroсвідчить про економію державних коштів у розмірі 3-50%, а також «доводить, що зловживання у системі традиційних закупівель були».

Як написав Гройсман на своїй сторінці у Фейсбук, система ProZorro «саме той механізм, який допоможе викорінити ті зловживання, які були у системі традиційних закупівель».