Єфремов — валентинка від Генпрокуратури українському народу

14 лютого на сайті ГПУ було оприлюднено повідомлення наступного змісту:

 «… працівниками Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками Служби безпеки України була проведена спецоперація по затриманню колишнього голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Олександра Єфремова, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України…».

Єфремову висунули звинувачення у службовому зловживанні та підробці документів.

Отже, новий генпрокурор Шокін, перебуваючи лише тиждень на даній посаді, спіймав на гачок таку «крупну рибку». Шокін говорив, що була проведена «доволі цікава спецоперація» по затриманню Єфремова, подробиці якої він не розголошує.

Запобіжний захід буде винесено суддями Печерського суду, проте Шокін наполягає на негайному арешті.

16 лютого, в ході судового засідання суддя Олеся Батрина винесла рішення застосувати запобіжні заходи: тримання під вартою до 14 квітня 2015 року та сплата визначеної залогової суми (3 млн грн.).

Наразі відомо, що після внесення залогової суми, Єфремову забороняється змінювати місце проживання. Крім того, він має здати свої загранпаспорти слідчим органам і завжди бути готовим за першим викликом прибути до слідчого або в суд.

Єфремов винним себе не  вважає. А ось жителі Луганської області з його  думкою не погоджуються, та з криками: «Из-за тебя война в Луганске началась, твои руки по локоть в крови!» зустрічали його у залі суду. Вони знають, що правда на їхньому боці.

Як же коментують дану подію?

Валентин Наливайченко повідомив про можливу причетність пана Єфремова до фінансування тероризму, про що свідчать зібрані матеріали.

«У рамках розслідування кримінальних проваджень… є матеріали, які передала СБУ і вони стосуються підозри у фінансуванні сепаратизму в Луганській області».

Ну можуть же хлопці працювати!

Користувачі соціальних мереж ніколи не втратять запал пожартувати.


І на останок питання: за скільки грошей продались ці люди: 200 гривень чи 200 доларів? Робимо ставки, панове!