ЄБРР підтримає кліматичні проекти в Україні

ЄБРР планує ввести в Україні новий інструмент підтримки кліматичних проектів — ваучер, за допомогою якого буде профінансовано близько 50 проектів на суму 20 тисяч євро кожний, повідомляє УНІАН.

Про це повідомили журналістам під час презентації нового фінансового інструменту, яка відбулася в офісі ЄБРР 14 березня цього року. Згідно з планами, протягом 2017–2018 рр. українськім компаніям, буде надано безповоротне фінансування на загальну суму 1 млн євро. Ці кошти будуть надаватися на конкурсній основі та на умовах співфінансування.

Надавати інноваційні ваучери ЄБРР в Україні буде  українське ГО Greencubator. Інноваційні ваучери — проект ЄБРР, який фінансує EU Neighbourhood Investment Facility та адмініструється ГО Greencubator.

Завдяки цьому інструменту  українські компанії можуть отримати безповоротне фінансування для своїх інноваційних проектів, спрямованих на впровадження або розробку кліматичних технологій задля скорочення викидів парникових газів та зменшення впливу на клімат, повідомляється на сайті ГО Greencubator.

В більшості випадків фінансування одного проекту в рамках інноваційних ваучерів не перевищуватиме 20 тисяч євро.