Викрито терористичну діяльність мера Торецька

СБУ задокументувала протиправну діяльність мера Торецька Володимира Слєпцова щодо участі в діяльності терористичної організації та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, про що повідомляє прес-центр СБУ.

Сьогодні прокурор Донецької області вручив меру Торецька (Дзержинська) Сліпцову повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) та ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України) КК України, як повідомляє прес-служба ГПУ.

Слідством встановлено, що Сліпцов пов’язаний з організацією та проведенням на території м. Торецька незаконного референдуму щодо оголошення державної самостійності терористичної організації «ДНР». 15 квітня 2014 року він головував на засіданні сесії міської ради та вносив до порядку денного питання щодо призначення незаконного референдуму у м. Торецьку. Окрім мера та депутатів, участь у сесії приймали представники терористичної організації «ДНР», які закликали визнати псевдо-республіку та незаконно зняли і винесли з сесійної зали стяг України.

Співробітники СБУ продовжують збирати свідчення місцевих мешканців стосовно участі посадовця в антиукраїнських акціях, спробах проведення незаконного референдуму та проголошення на території міста «ДНР».

Прокуратура готує клопотання до суду про обрання посадовцю міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.