Від НАЗК вимагають поновити роботу реєстру е-декларацій

Єдиний державний реєстр електронних декларацій не працював кілька днів, а строк подачі декларацій минає 31 березня. Державні та громадські діячи вимагають від НАЗК відновити роботу реєстру, а керівництву пропонують піти у відставку.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після звіту Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак на засіданні Кабміну у середу наголосив, що Уряд забезпечив усі умови для запуску системи е-декларування і вимагає від НАЗК виконати свою роботу щодо належного функціонування системи, повідомляє Урядовий портал.

Уряд готовий продовжувати необхідну підтримку, наголосив Гройсман. «Вам треба гроші – нате гроші, ви хочете не з цим сервером працювати – купіть собі новий сервер, оголосіть тендер. У вас є 27 млн. Вам треба 50 млн – ми вам дамо 50 млн, 100 – буде 100 млн. Дайте нормальне функціонування системи», – підкреслив Глава Уряду.

«Керівник НАЗК України отримує 101 тис. грн в місяць. Я хочу, щоби людина, яка отримує 100 тис. грну місяць, працювала на ефективному  рівні. Це робота, за яку платять гроші», – додав Прем’єр-міністр.

Радіо Свобода повідомляє, що чотири громадські організації також закликали уряд України розглянути питання зміни керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це йдеться в заяві, яку 29 березня поширили представництво глобальної антикорупційної мережі Transparency International-Україна, антикорупційна група «Реанімаційного пакету реформ», Центр протидії корупції та Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан».