Лайвблоґ: Вбивство Бориса Нємцова

CLBc22QCScA

«Символ и дух свободы — вот кем был Немцов». — Георгій Мирський.

В ніч на суботу, 28 лютого в центрі Москви невідомі вбили російського опозиціонера, критика путінської політики Бориса Нємцова. Смерть цієї людини стала величезною втратою. Тисячі людей, як у Києві, так і у Москві, з болем несли квіти для Бориса Єфімовича.

Представники української влади та інші відомі люди так прокоментували вбивство Бориса Нємцова.

 «Вбивство Бориса Нємцова показує, що Росія скочується в пучину терору проти власного народу» — президент Литви Далія Грібаускайте.

«Немцов умер из-за среды безнаказаности, которую Путин создал в России» — Джон Маккейн.

Такими є думки пересічних громадян:

 

Справжні патріоти Росії, справжні росіяни 28 лютого вийшли на жалобні марші в пам’ять Нємцова в Москві, Санкт-Петербурзі:

 

Журналіст lampa.today Василь Стаднік вважає, що вбивця Немцова апріорі Путін та його політика, війна, яку він розв’язав.

«Надеемся, что дело Бориса Немцова, его жертва — не будут напрасны, Россия должна проснуться или цивилизованный мир погибнет вместе с ней…»

Російський письменник і дисидент Володимир Буковський вважає, що вбивство Нємцова скоїли ті, хто зовсім не боявся покарання:

 «Цель одна: уничтожить последнего настоящего лидера российской оппозиции, который действительно работал против режима».

А от кремлєботи, ватнікі та інші посіпаки Кремля прокоментували дану подію у звичному для них стилі. Але їхні коментарі, з поваги до пам’яті загиблого, ми тут наводити не будемо.  Наведемо лише коментар їхнього лідера — президента РФ.

«Борис Немцов оставил свой след в истории России, в политике и общественной жизни. Ему выпало работать на значимых постах в трудный переходный период для нашей страны. Он всегда прямо и честно заявлял свою позицию, отстаивал свою точку зрения. Будет сделано всё, чтобы организаторы и исполнители подлого и циничного убийства понесли заслуженное наказание».

Цікаво, чи щиро Путін вірить в те, що ніхто не здогадується, чиїх рук ця справа?