В Україні значний потенціал для виробництва рідкого біопалива

Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час зустрічі із представниками проекту «Global Collaboration Project» (США) по сприянню виробництву в Україні рідкого біопалива з агровідходів, як повідомляє прес-служба Агенції.

16 березня 2017 року Голова Держенергоефективності провів зустріч із представниками проекту «Global Collaboration Project» (США), мета якого — сприяти виробництву в Україні рідкого біопалива з агровідходів. Проект представляє студентська спільнота Колумбійського університету (США), яка разом із законодавцями, експертами, науковцями досліджуватиме стан та перспективи розвитку в Україні такого ринку.

Зокрема, представники  «Global Collaboration Project» у співпраці з компанією «Укртепло» та потенційними інвесторами вивчатимуть економічну доцільність та технічну спроможність реалізації пілотного проекту з виробництва біоетанолу другого покоління на базі цукрового заводу в Одеській області.

У ході перемовин сторони  обговорили значний ресурсний потенціал України для виробництва біопалива та розглянули Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року, відповідно до якого у 2020 році потреба у рідкому біопаливі складе близько 430 тис. тон.