Уряду України допоможе комп`ютерним обладнанням Уряд КНР

Згідно інформації, розміщеної на «Урядовому порталі», Україна отримає технічну допомогу від Уряду КНР, яка буде спрямована на розвиток електронного урядування і поліпшення роботи зі зверненнями громадян.

Сьогодні, 24 листопада, відбулося урочисте підписання Акта виконання Угоди між Урядом КНР та Урядом України про надання комп’ютерного обладнання у кількості 800 одиниць. Ця техніка, в першу чергу, буде застосована для впровадження електронного урядування, зокрема, забезпечення електронного документообігу в органах виконавчої влади.

Наразі систему електронного документообігу вже впроваджено в Секретаріаті Кабміну. Це дає змогу скоротити час на проходження документів та значно зекономити витрати на папір, друк тощо. Впроваджується електронний документообіг і під час підготовки засідань Уряду та урядових комітетів.

Техніку буде також передано Урядовому контактному центру, який працює зі зверненнями громадян та надає консультації за номером урядової гарячої лінії 0800507309. За останні 10 міс центр опрацював близько 1,5 млн. звернень громадян, а це майже в половину більше, ніж за весь минулий рік.