Уряд утричі збільшить фінансування дорожніх робіт у 2017 році

Про це сьогодні повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду, повідомляє прес-служба Кабміну.

Володимир Гройсман вимагає пришвидшити підготовку до початку ремонту та реконструкції доріг в Україні.

У 2017 році фінансування дорожніх робіт буде збільшено утричі. Так, протягом року Уряд зможе виділити близько 30 млрд грн. З них: 15 млрд грн — вже передбачені, 15 млрд грн будуть отримані від репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики, як передбачено Законом про Державний бюджет на 2017 рік.

Минулого року на автодорожні роботи було виділено 19 млрд грн, з яких було реалізовано 10 млрд грн, зауважив він.

Володимир Гройсман наголосив на необхідності забезпечення високої організації роботи щодо наведення порядку на дорогах, а також ефективного використання виділених коштів.

«Я вважаю, що потрібно так побудувати процедури тендерів, відкритості, контролю якості, що є дуже важливим, щоби все було абсолютно відкрито і доступно. Якщо хтось десь щось вкраде, щоб про це було абсолютно відомо. Найголовніше — не дати можливість неефективно використовувати ресурси. Ми так важко заробляємо гроші в бюджет, щоб дати комусь можливість неефективно використовувати — це надзвичайно серйозна проблема для нас усіх», — наголосив Глава Уряду. «Питання зараз — в організації, термінах, жорсткому і жорстокому контролі. По-інакшому ніхто дороги робити не буде в країні, вони не можуть робити: тільки голову будемо відвертати — одразу або щось вкрадуть, або не так зроблять», — додав Володимир Гройсман.