«Укрзалізниця» та «Антонов» підписали меморандуми з General Electric

Сьогодні в приміщенні Міністерства інфраструктури України ПАТ «Укрзалізниця» та ДП «Антонов» підписали меморандуми з General Electric (GE).

Меморандум GE і «Укрзалізниці» спрямований на розширення співпраці в області розвитку і модернізації парку дизельних локомотивів на базі передових технологій GE. Меморандум охоплює широкий спектр застосування технологій GE для забезпечення зростаючих потреб країни в сучасній транспортній інфраструктурі і враховує багаторічний досвід реалізації аналогічних проектів GE по всьому світу. Сторони домовилися про аналіз можливостей модернізації і подальшого обслуговування дизельних локомотивів ВАТ «Укрзалізниця» з метою з збільшення терміну служби, підвищення ефективності та екологічності парку компанії.

Меморандум GE і «Антонов» спрямований на початок співпраці двох компаній і застосування передових технологічних рішень GE в розвитку авіації України. Реалізація положень меморандуму буде сприяти подальшому розширенню і модернізації парку повітряних суден ДП «Антонов». Меморандум передбачає можливість поставки двигунів, авіаційних систем і послуг GE для деяких літаків ДП ​​«Антонов».

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив: «ми довго зважували позиції всіх гравців на світовому ринку. Ми розуміємо, що General Electric – це компанія номер один у світі з виробництва дизельних локомотивів і ми дуже раді, що минулого тижня було підписано договір про надання Україні тестового локомотива. Сьогодні спільно з Укрзалізницею ми підписуємо документ, який створює правові підвалини для подальшої співпраці стратегічного характеру з виробництва локомотивів».

«Другий документ не менш важливий – це ДП «Антонов». Ми одна з небагатьох держав, яка виробляє свої літаки. Співпраця з General Electric у сфері постачання двигунів може вивести наші літаки на абсолютно інший рівень якості. Це дасть змогу зайняти ту нішу в світовому ринку, яку ми заслуговуємо… Світ вимагає літаки Антонова, але з якісними, європейськими двигунами та авіонікою», – заявив Володимир Омелян.

Маркетинг Директор GE Transportation Саглік Адем у свою чергу заявив: «General Electric має унікальний глобальний досвід та експертизу в залізничній сфері. Україна володіє довгостроковим потенціалом росту в розрізі географічного розташування країни та її залізничних систем».