У Рівному відкриють «Будинок юстиції»

Рівненська ОДА планує найближчим часом відкрити у місті новий центр надання адміністративних послуг, організований за зразком грузинських «будинків юстиції».

Як повідомляє «Урядовий портал», про це сьогодні під час робочої зустрічі говорили заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе та голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.

Голова рівненської ОДА пояснив, що, як і в грузинських «будинках юстиції», у новому центрі всі процеси реєстрації та видачі документів автоматизовані та чітко регламентовані за часом.

«У 2012 році я був в Грузії та бачив як працюють ваші будинки юстиції. Для нас українців це було просто неймовірно, коли реєстрація нерухомого майна тривала близько 15 хвилин. Власне тоді в мене й виникла ідея створити такий же центр в нас в області», — розповів Віталій Чугунніков.

Презентуючи проект нового ЦНАПу, голова Рівненської ОДА зазначив, що наразі в кожному районі та місті області вже працюють схожі центри. І мешканці області, які звертаються до них залишаються задоволеними швидкістю та якістю надання послуг. Однак новий ЦНАП буде якісно відрізнятися від існуючих, адже знаходитиметься в центральній частині міста в більш просторому приміщенні та надаватиме в рази більше послуг.