У рамках розслідування вибуху на нафтобазі на Київщині допитано вже 268 осіб

За повідомленням прес-служби МВС, триває розслідування вибуху на нафтобазі, який стався 8 червня 2015 р. у Васильківському районі Київської області. Слідчими Головного слідчого управління вже призначено 35 експертиз, допитано 268 осіб, та направлено понад 150 листів до державних контролюючих інстанцій.

На підставі першочергово зібраних матеріалів розслідування інженерові та заступникові директора нафтобази було повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення за ч.2 ст. 273 (Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах) Кримінального кодексу України. Печерський районний суд м. Києва обрав стосовно цих працівників запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Слідчими допитано 268 осіб з числа працівників нафтобази, медичних працівників, пожежних, а також представників контролюючих інстанцій. Вже проведено 15 обшуків за місцем проживання підозрюваних.

Призначено 35 експертиз, зокрема судово-медичні, електротехнічну, пожежно- та вибухотехнічну, інженерно-екологічну, будівельно-технічну тощо. На сьогодні вже виконано 16 експертиз.

До Головного слідчого управління МВС України надійшло 9 заяв від осіб про залучення до кримінального провадження у якості потерпілих.

Нагадуємо, що пожежа виникла увечері 8 червня 2015 р. на нафтобазі, розташованій в с. Крячки Васильківського району. В результаті загинули п’ять осіб, четверо з яких — рятувальники.