Територіальні органи патрульної служби замінять ДАІ

Державтоінспекція буде продовжувати діяти лише до створення та забезпечення функціонування територіальних органів, у тому числі міжрегіональних органів патрульної служби на території окремих адміністративно-територіальних одиниць.
Відповідно до постанови, опублікованої на Урядовому порталі, ДАІ поки що продовжуватиме виконувати функції стосовно тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, тимчасового вилучення посвідчення водія і ліцензійної картки на транспортний засіб та їх повернення, направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду.
Цією ж самою постановою КМУ доручив МВС забезпечити новостворену патрульну службу усіма необхідними технічними засобами, які необхідні для того, щоб проводити огляд водіїв. Отже, відповідні функції ДАІ вже найближчим часом перейдуть до патрульних.