Теракт під Волновахою: 10 людей загинуло, 13 поранено

«На місці працює слідчо-оперативна група, в яку входять працівники МВС, Служби безпеки та прокуратури Донецької області. Прокуратура Донецької області контролює хід розслідування за ч.3 ст. 258 Кримінального Кодексу України» — повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.

Відповідно до цієї статті, обстріл, який вівся з підконтрольної бойовикам Докучаєвської території кваліфікується як теракт.

«Терористичний акт, тобто застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров’я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжнародного ускладнення, або з метою впливу на прийняття рішень чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об’єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста), а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою, і дії, що призвели до загибелі людини — караються позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі».

Як повідомила прокуратура Донецької області,  в напрямку українських блокпостів було випущено 40 снарядів, деякі з яких влучили у рейсову маршрутку.

http://youtu.be/lpyXf9MKxp0