Так ГПУ перевіряє Касько, чи ні?

Сьогодні прес-служба Генпрокуратури України повідомила, що ГПУ не проводить службової перевірки стосовно заступника Генпрокурора України В. Каська.

В розміщеній заяві нагадується, що «окремими електронними засобами масової інформації з посиланням на народного депутата України С. Лещенка поширено інформацію про проведення внутрішньою безпекою Генеральної прокуратури України службової перевірки стосовно заступника Генерального прокурора України В. Каська за фактом розмороження в Британії 23 млн доларів екс- міністра екології М. Злочевського». Далі в заяві сказано, що ГПУ офіційно інформує, що жодної службової перевірки стосовно В, Каська «управлінням внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури не проводилось та не проводиться».

Однак далі наголошується, що «зазначеним управлінням спільно з іншими структурними підрозділами Генеральної прокуратури України проводиться перевірка за зверненням народного депутата України Т. Чорновол щодо неправомірних, на її думку, дій заступника Генерального прокурора України В. Каська, які полягають у повідомленні Високого суду Англії про відсутність кримінального провадження стосовно М. Злочевського, що дало змогу розморозити та вивести на Кіпрський рахунок 27 млн Євро, а також блокуванні процесуальних дій з повернення 80,5 млн доларів США, незаконно виведених з України С. Курченком та арештованих у Латвії».

Далі додається: «крім того, управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури спільно з іншими структурними підрозділами Генеральної прокуратури України проводить перевірку за зверненням народного депутата України В. Кривенка щодо правомірності повідомлення заступником Генерального прокурора України В. Каськом про порушення кримінального провадження стосовно колишнього начальника управління МВС України О. Тищенко».

Так проводить, чи не проводить управління внутрішньої безпеки ГПУ перевірку В. Касько?