Суд надав дозвіл на заочне досудове розслідування відносно В. Колесниченка

Прес-центр ГПУ повідомляє: «Генеральною прокуратурою України розпочато процедуру заочного засудження у кримінальному провадженні, яке розслідується Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, стосовно колишнього народного депутата України В. Колесніченка.

Він підозрюється у вчиненні умисних дій з метою змін меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України і дій спрямованих на розпалювання національної ворожнечі, що спричинили тяжкі наслідки, тобто – кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 110 та ч. 3 ст. 161 КК України.

Шевченківський районний суд 21.09.2015 своєю ухвалою задовольнив відповідне клопотання органу досудового розслідування, погоджене з прокурором, та надав дозвіл на спеціальне досудове розслідування».

В. Колесниченко, колишній депутат Верховної Ради від Партії регіонів, наразі проживає в окупованому Криму, куди втік ще взимку 2014 р., після чого Верховна Рада України 15 квітня 2014 р. позбавила його мандата народного депутата України. Вже цього року Служба безпеки України викликала Колесніченка на допит (на 17 і 18 вересня) у зв’язку з підозрою у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 110 та ч. 3 ст. 161 КК України.