Степан Полторак подякував США за неоціненну допомогу

Сьогодні Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся із заступником Секретаря з питань оборони США в галузі закупівель, технологій і логістики Френком Кенделлом.

Міністр оборони України подякував Уряду США та народу Америки за активну підтримку і допомогу українському народу та Збройним Силам України у боротьбі за незалежність.

Степан Полторак відзначив суттєву активізацію у 2016 р. співпраці між міністерствами оборони України та США в оборонно-технічній сфері.

«Сполучені Штати Америки були й залишаються надійним партнером у нашій боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність. Неможливо переоцінити допомогу, яку ми отримуємо від уряду США, – сказав Степан Полторак. – Днями ми отримали безпілотні літальні апарати, а раніше – станції контрбатарейної боротьби. Уся отримана допомога використовується за призначенням та допомагає зберегти життя нашим військовослужбовцям і протистояти ворогу на Сході України».

Також Міністр оборони подякував за надану можливість отримувати дорадчу допомогу від іноземних радників під час розробки стратегічних документів оборонного планування.

Френк Кенделл зазначив, що Україна може розраховувати на США щодо надання консультативно-дорадчої допомоги за напрямами реформування системи закупівель та державного оборонного замовлення.