США допоможуть реформувати прокуратуру, поліцію та прикордонну службу

Як повідомляє сайт Державної прикордонної служби України, уряд США збирається надати відомству технічну допомогу в розмірі 750 тис.  доларів США.

Сьогодні до Окремої комендатури охорони і забезпечення Держприкордонслужби,  що знаходиться в Бортничах завітав заступник Державного секретаря США з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Вільям Броунфілд. Офіційний візит  відбувся у рамках  співробітництва Адміністрації Держприкордонслужби з Державним Департаментом США.

В рамках візиту Вільям Броунфілд вручив персоналу прикордонного відомства ключі від двох броньованих автомобілів «Chevrolet Suburban» та пообіцяв надавати подальшу технічну допомогу.

Загалом в рамках проекту «Посилення спроможності Державної прикордонної служби України у сфері виконання службової діяльності»  прикордонним відомством було отримано від Уряду США автомобільну техніку, тепловізійні прилади, засоби індивідуального захисту на суму майже 8,6 мільйонів доларів США.

Крім того, сьогодні ж відбулася зустріч Вільям Броунфілда з Генеральним прокурором України Віктором Шокіним. Про це повідомляє сайт ГПУ.

Генеральний прокурор ознайомив американських гостей з процесами змін у системі прокуратури, пов’язаними з набранням чинності новим Законом України «Про прокуратуру». У своєму виступі він також навів конкретні приклади самоочищення прокуратури: резонансні затримання та арешти прокурорських працівників, які здійснили кримінальні правопорушення.

У свою чергу, заступник Державного секретаря США Вільям Броунфілд високо оцінив роботу з оновлення прокуратури України. «Ми хочемо привітати процес, який почався з очищення прокуратури», — сказав він. Також пан Вільям Броунфілд запевнив, що його країна й надалі підтримуватиме Україну на шляху реформування прокуратури та боротьби з корупцією.

Також, як повідомляє УНІАН, Сполучені Штати Америки і надалі надаватимуть допомогу Україні у створенні патрульної поліції та нової служби спеціальних операцій.