СБУ: у судді Швеця вилучено майже 300 тис. доларів

Прес-служба СБУ повідомляє, що під час обшуків співробітники Служби безпеки України знайшли у судді Швеця сотні тисяч доларів та угорський паспорт.

Генеральний прокурор особисто повідомив суддю Вищого господарського суду України Віктора Швеця, якого викрила СБУ на хабарництві, про підозру в скоєнні злочину.

Співробітники Служби безпеки України задокументували суддю в одній з київських кав’ярень під час отримання 24 березня п’яти тисяч доларів хабара. Загалом Швець вимагав від підприємця десять тисяч американських доларів за нестворення перешкод у здійсненні комерційної діяльності. Суддя також підозрюється в організації викрадення власного елітного автомобіля для отримання страхової виплати.

Під час обшуків у робочому кабінеті та за місцем проживання судді правоохоронці вилучили майже 300 тис. доларів, боргові розписки на загальну суму 475 тис. доларів, коштовності та паспорт громадянина Угорщини, виданий на його ім’я.

Триває досудове слідство у кримінальному провадженні, відкритому за  ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190 та ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.