САП скерувала до суду обвинувачення щодо Голови Рахункової палати

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо Голови Рахункової палати Романа Магути та одного із членів Рахункової палати, повідомляється сьогодні на сторінці САП у Фейсбуці.

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Голови Рахункової палати у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем) та одного з членів Рахункової палати за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем) та ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном в особливо великому розмірі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Крім того, прокурорами САП в інтересах держави в особі Рахункової палати у кримінальному провадженні заявлено цивільний позов про стягнення із обвинувачених в солідарному порядку майнову шкоду завдану кримінальним правопорушенням у розмірі понад 1,3 млн. грн., що становить вартість квартири, яка вибула із державної власності завдяки протиправним діям службовців Рахункової палати.

За вчинення зазначених злочинів винним загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років за ч. 2 ст.364 КК України та позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна за ч. 5 ст.191 КК України відповідно.