Правила використання наших матеріалів

Конгрес «Світ» (логотип)Логотип

Міжнародна громадська організація «Міжнародний конгрес захисту прав та свобод людини “СВІТ”» дозволяє використання свого логотипу за умови, що знак використовуватиметься у якості гіперпосилання на домашню сторінку сайту Конгресу (http://worldua.net/) і тільки на головну сторінку сайту Конгресу.

Інформація на сайті

Інформація на сайті інтернет-видання «Конгрес “Світ”» (під інформацією маються на увазі такі оригінальні матеріали, що розміщуються на сайті інтернет-видання: статті, відео, авторські колонки, новини, блоги, інтерв’ю) може вільно розповсюджуватися на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо в тексті матеріалу не зазначено інше. Звертаємо вашу  увагу на те, що за умовами цієї ліцензії інтернет-видання зобов’язані, зокрема, надавати активне гіперпосилання на першоджерело матеріалу та вказати ім’я автора.

Всі права на сторонні матеріали, що використовуються на сайті інтернет-видання «Конгрес “Світ”» належать відповідним правовласникам; використання таких матеріалів може потребувати додаткового ліцензування.

Зокрема, всі зображення, розміщенні на сторінках сайту інтернет-видання «Конгрес “Світ”» на умовах однієї з ліцензій серії Creative Commons, яка вимагає розповсюдження похідних творів на умовах оригінальної ліцензії, розповсюджуються на умовах відповідної ліцензії Creative Commons.

Редакція інтернет-видання «Конгрес “Світ”» буде вдячна, якщо ви повідомите нам про те, де ви використовуєте наші матеріали.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що поточна сторінка не є юридичним документом і надається лише в інформаційних цілях.