Розроблять стратегію українських доріг

До розробки стратегії розвитку українських доріг будуть залучені вітчизняні і закордонні фахівці європейського рівня, розповів Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон під час інтерв’ю hromadske.ua.

Згідно повідомлення прес-служби Кабміну, до розробки стратегії розвитку українських доріг будуть залучені вітчизняні і закордонні фахівці європейського рівня, розповів Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон під час інтерв’ю hromadske.ua.

В першу чергу, це будуть профільні фахівці Мінінфраструктури та Держагентства автомобільних доріг. «Але враховуючи, що наша ціль – це Європа, що ми повинні імплементувати вимоги європейського законодавства, потрібно запросити допомогу для розробки даної стратегії експертів, фахівців європейського рівня, Сполучених Штатів Америки», – зауважив Володимир Кістіон. Світовий банк готовий забезпечити фінансування, принаймні, восьми фахівців європейського рівня для розробки цієї стратегії, повідомив Віце-прем’єр.

Однак спочатку слід провести всі необхідні дослідження з врахуванням навантажень, пересування пасажирів, переміщення вантажів, а також залізничної мережі.

«Треба в комплексі підійти і сформувати єдине бачення розвитку українських доріг… Коли буде зрозумілий план, тоді буде простіше рухатися і визначати пріоритети», – зауважив Віце-прем’єр-міністр.