Російський майор визнав, що він російській майор

Військовослужбовець армії РФ, затриманий в зоні АТО, нарешті визнав, що він є кадровим офіцером російської армії. Про це повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак.

У ході спільного брифінгу з керівником Державної прикордонної служби України Віктором Назаренком Грицак навів беззаперечні докази приналежності затриманого на КП «Березове» військового до кадрового складу Збройних сил Росії. Нагадаємо, що він намагався видати себе за «військового ДНР».

Як повідомив Василь Грицак, співробітники спецслужби встановили, що затриманий Володимир Старков на сьогодні проходить дійсну військову службу у військовій частині міста Новочеркаськ Ростовської області Російської Федерації на посаді начальника служби ракетно-артилерійського озброєння. Військове звання — майор.

Майор Старков повідомив, що участь російських військових у бойових діях на сході носить масовий характер. Зокрема, «радниками» терористів «ДНР/ЛНР» «оформлено» майже 2 тисячі діючих російських офіцерів.

«Існує чітко налагоджений механізм координації і безпосередньої участі кадрових військовослужбовців Збройних сил РФ в агресії Росії проти нашої держави», — наголосив Голова СБ України.

На доказ своїх слів СБУ наводить відео.