Прокурорів-хабарників звільнено з органів

Генеральній прокурор України Віктор Шокін звільнив заступника начальника слідчого управління ГПУ В. Шапакіна та заступника прокурора Київської області О. Корнійця.

Як повідомляє ГПУ, цих людей, зокрема, було затримано у ході спільної спеціальної операції Генпрокуратури та СБУ, яку було проведено на початку липня. Тоді у затриманих вилучили біля півмільйона доларів, діаманти, зброю та інші цінності. Як раніше повідомляли в СБУ, зловмисники вcтупили у змову з метою отримання хабаря у 3 млн гривень в обмін повернення вилученої у власника підприємства техніки.

«Героям» справи було повідомлено про підозру у одержанні хабаря (ч. 4 ст. 368 КК України).

Розслідуванням кримінального провадження за фактом вчинення вказаного злочину займається управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України, яке підпорядковане заступнику Генерального прокурора України Давіду Сакварелідзе. Процесуальне керівництво у зазначеному кримінальному провадженні здійснює відділ процесуального керівництва у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури Генеральної прокуратури, підпорядковане заступнику Генерального прокурора Віталію Каську.