Прокуратура викликає «колишніх» на допит

Генеральна прокуратура України надіслала повістки про виклик Богатирьовій Раїсі Василівні та Ігнатову Андрію Петровичу для проведення слідчих та процесуальних дій.

Генеральною прокуратурою України розслідуються кримінальні провадження за підозрою колишнього заступника Міністра доходів і зборів України Ігнатова за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та Міністра охорони здоров’я України Богатирьової за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою).

За клопотанням органу досудового слідства рішенням Печерського районного суду м. Києва надано дозволи на здійснення процедури спеціального досудового розслідування стосовно А. Ігнатова та Р. Богатирьової.

Згідно з ч. 1 ст. 297-5 КПК України повістки про виклик підозрюваного при здійсненні спеціального досудового розслідування підлягають обов’язковому опублікуванню на офіційному сайті органу досудового розслідування, у провадженні якого перебувають матеріали досудового розслідування.