Президент вручив батькам Василя Сліпака «Зірку Героя»

Сьогодні Президент Петро Порошенко зустрівся з батьками Героя України Василя Сліпака та вручив їм «Зірку Героя», якою учасник АТО та оперний співак був нагороджений посмертно, повідомляє прес-служба Президента.

Президент вручив батькам Василя Сліпака – Надії Василівні та Ярославу Володимировичу – «Зірку Героя», якою посмертно був відзначений Василь за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові.

Глава держави зазначив, що унікальність подвигу Василя Сліпака не лише у його мужності та відданості рідній землі, а й у тому, що заради захисту України він покинув комфортне життя відомого співака в Парижі і пішов добровольцем захищати країну. «Коли у нас є такі Герої, як Василь, з таким духом, з такою силою, з такою любов’ю до Батьківщини, і з таким прикладом життя – ми є непереможні», – підкреслив Петро Порошенко.

Президент нагадав, що війна в Україні триває вже майже три роки і за цей час країна «заплатила найвищу ціну – життям своїх найкращих синів і дочок».

«Хочу подякувати разом з Міністром оброни Степаном Полтораком, шановні Надія Василівно та Ярославе Володимировичу, за сина. Бо коли ми маємо таких воїнів – Україна непереможна», – звернувся до батьків Василя Сліпака Глава держави.