Президент пишається відповідальним вибором українців

Президент України пишається тим, що під час виборів до місцевих органів влади в абсолютній більшості міст України перемогли представники демократичної коаліції.

Згідно інформації, яка опублікована на сайті Президента України, Петро Порошенко вітає и пишається відповідальним вибором українців за попередніми результатами виборів до місцевих органів влади, які носили принциповий характер.

«В абсолютній більшості міст, де був другий тур, наступного дня, і це вперше в історії України, підрахунок голосів завершено. В абсолютній більшості міст, причому як на Сході, так і на Заході, перемогли представники нашої демократичної коаліції», — відзначив Президент.

Президент відмітив, що явка на цих виборах була не дуже високою, але це часто спостерігається на місцевих виборах у інших європейських країнах.

Коментарем щодо виборів Петро Порошенко розпочав свій виступ на Міжнародній антикорупційній конференції «Запобігаємо. Боремось. Діємо». Президент наголосив, що особливість цих виборів полягає у тому, що вони привели до влади людей, яким втілювати у життя реформу з децентралізації місцевої влади. «Одним із головних напрямків боротьби з корупцією є дерегуляція і передача значної частини владних повноважень територіальним громадам», — відзначив Президент.