Працюй швидше, або забирайся геть!

2014_cambodia_garment_PRESSER (3)

© 2014 Samer Muscati/Human Rights Watch

Human Rights Watch, міжнародна, неурядова, неприбуткова організація, яка займається захистом прав людини більш ніж у 70 країнах світу, опублікувала звіт про кричущі порушення прав робітників, зайнятих у легкій промисловості Камбоджі.

Правозахисники проти уряду

Документ об’ємом у 140 сторінок фіксує неналежне застосування трудового законодавства урядом Камбоджі та засуджує дії, які ускладнюють спостереження за виконанням відповідного законодавства. В останні роки протести через мізерні заробітні плати, неналежні умови праці, що подеколи призводять до того, що робітники непритомніють прямо на робочому місці, та надмірно ускладнені  процедури реєстрації професійних спілок привернули увагу цілого світу до трагічної ситуації, що склалася у Камбоджі.

У відповідності до прес-релізу Human Rights Watch, керівництво Камбоджі мало б докласти зусиль задля забезпечення виконання трудового законодавства у легкій промисловості, а саме — у галузі виробництва одягу та взуття. У своєму листі, направленому прем’єр-міністрові цього азійського королівства, представники організації наголосили, зокрема, на необхідності опублікувати дані щодо ситуації, що склалася, та надати спостерігачам можливість вільного доступу до відповідної інформації щодо забезпечення дотримання прав людини.

Міністр праці Камбоджі заявив, що він «дуже шкодує», та що він «хотів би відкинути» звіт, що його опублікувала правозахисна організація. У відповідь на цю заяву представники Human Rights Watch висловили впевненість у результатах своїх досліджень, які включають в себе інтерв’ю з 270 працівниками 73 різних заводів, розташованих у 5 провінціях Камбоджі, та зазначили, що інтерв’ю проводилися незалежними представниками декількох правозахисних організацій.

Історії камбоджійських робітників

Лі Сім успішно пройшла іспити з ефективності праці та у 2012 році отримала підвищення до тімліда швейного відділу своєї фабрики, що розташована у столиці Камбоджі — місті Пномпень. Втім, через декілька місяців Сім завагітніла. Керівництво фабрики прийняло рішення зняти Сім з нової посади та скоротити її заробітну платню. Коли Лі Сім та інші співробітники фабрики почали протестувати, їх всіх звільнили з роботи.

Девоум Чівон допоміг створити професійну спілку на фабриці, де він працював, та був обраний на посаду голови цієї профспілки у 2013 році. Через декілька днів після того, як керівництво фабрики отримало інформацію про обрання нового лідера професійної спілки, менеджмент почав тиснути на Девоума Чівона з метою змусити його звільнитися. Менеджер також запропонував Чівонові хабаря, від якого той відмовився. Тоді керівництво розкритикувало якість роботи Девоума та звільнило його нібито за неналежну роботу.

Двадцятирічна Леоук Сарі працювала на фабриці одягу по короткостроковим контрактам (строком на чотири місяці), які керівництво регулярно подовжувало. Одного дня у листопаді 2013 року у неї носом пішла кров, і вона спробувала домогтися звільнення від понаднормової роботи. Не дивлячись на те, що начальник сказав їй продовжувати працювати, Леоук Сарі пішла шукати доктора. Вона повернулася наступного дня з висновком лікаря, та попросила лікарняний на час необхідної їй операції на носі. Її моментально було звільнено.

Загальна картина

Робітники, що працюють на виробництві одягу та взуття у Камбоджі, відповідно до звіту Human Rights Watch, зараз знаходяться у самому центрі вкрай напружених відносин між роботодавцями та найманими працівниками у камбоджійській промисловості. Комбінація короткострокових контрактів, які дозволяють без особливих проблем винаймати робітників та звільняти їх у будь-який час за бажанням роботодавця, неналежного рівня державних інспекцій у галузі трудового права, та надскладні умови реєстрації професійних спілок практично унеможливлюють захист робітниками своїх прав.

Останні події в цій сфері навіть привернули увагу міжнародної спільноти до сумної ситуації з правами трудящих у Камбоджі. У січні 2014 року камбоджійська поліція, жандармерія та війська цинічно придушили протести робітників промисловості, які вимагали підвищення мінімальної заробітної платні. Після цього влада Камбоджі ввела в дію ще більш жорстоке законодавство в  галузі реєстрації професійних спілок.

У докладі Human Rights Watch наводяться численні приклади неналежних умов праці у камбоджійській промисловості, перераховані випадки зухвалих зловживань та неприхованої експлуатації робітників.

На думку авторів звіту, зобов’язання по забезпеченню належного дотримання прав трудящих, в першу чергу, лежить на уряді Камбоджі. Втім, питання є і до міжнародних брендів одягу та взуття, які мають виробничі потужності на території Камбоджі — серед них багато всесвітньо відомих компаній, що експортують одяг в ЄС, США, Канаду та інші провідні країни світу. На думку Human Rights Watch, деякі з цих компаній ведуть себе підозріло та не надають інформації про свої виробничі практики та політку компанії на місцях. Втім, є і такі компанії, які виконують усі взяті на себе зобов’язання, надають доступ до своїх даних та демонструють практичні кроки, направлені на покращення умов праці.

Серед компаній, на чиїх заводах було помічено правопорушення, Human Rights Watch називає такі відомі бренди як Marks and Spencer (тимчасові короткострокові контракти для людей, що працюють роками), Gap (короткострокові контракти, вороже ставлення до профспілок, відсутність медичного пункту на території, понаднормова праця та ін.) та інших відомих виробників одягу та взуття.

У своєму звіті організація Human Rights Watch надає численні рекомендації уряду Камбоджі. На думку авторів докладу, виконання цих рекомендацій дозволило би значно знизити напруженість у суспільстві та забезпечити суттєве поліпшення умов праці у промисловості. Втім, питання про те, чи прислухається уряд Камбоджі до порад правозахисників, залишається відкритим.

Окремо треба зазначити цікавий факт: навіть у Камбоджі, країні, яку важко назвати лідером у дотриманні прав робітників, проблемою є саме короткострокові контракти та відсутність гарантій по тимчасовій непрацездатності, а не, наприклад, такі кричущі правопорушення як повна відсутність офіційного оформлення на роботу або затримка виплати заробітної платні на невизначений час, як це час від часу трапляється в Україні.

Борис Питомнік

Журналіст, художник-експресіоніст, великий пошановувач сучасного мистецтва, у якомусь сенсі — і сам сучасний митець. Люблю подорожувати Південно-Східною Азією. Фанат вівсяного печива.