Порошенко закликав не баритися зі скасуванням депутатської недоторканності

На засіданні Національної ради реформ Президент нагадав депутатам ВР про те, що всі вони обіцяли виборцям зняти депутатську недоторканність, яка заважає запровадженню безвізового режиму з ЄС.

Як повідомляє прес-служба Президента України, 19 жовтня Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ наголосив, що запровадження безвізового режиму Європейським Союзом для громадян України не повинно бути зірвано через небажання депутатів Верховної Ради ухвалювати певні рішення, зокрема, про скасування депутатської та суддівської недоторканності.

«Європейський Союз розглядає це як надзвичайно важливий елемент програми боротьби з корупцією. Просив би, щоб ми, не відтерміновуючи, винесли це питання на розгляд», — звернувся Глава держави до присутніх депутатів ВР. Він також зазначив, що кожна політична сила на виборах обіцяла це своїм виборцям.

«Ви записали це в Коаліційну угоду. Знайдіть в собі мужність і приймайте це рішення. Дуже сподіваюся, що народні депутати поведуться як відповідальні державні мужі і не будуть намагатися відновити касту недоторканних, яка заради збереження привілею для кількох сотень депутатів перекриє шлях до безвізового режиму десяткам мільйонів українців», — підкреслив Петро Порошенко.