Порошенко відвідав виставку «Сила Нескорених»

У День захисника України відкрито виставку військової техніки, зразків озброєння та військового спорядження на Михайлівській площі у Києві.

За повідомленням прес-центру Президента України, Петро Порошенко разом з керівництвом Міноборони, Генерального штабу ЗСУ та інших силових відомств оглянув техніку, поспілкувався з військовими та відвідувачами експозиції.

На виставці представлені також сучасні зразки військової техніки, танки «БМ Оплот» та «БМ Булат», протитанкові ракетні комплекси, засоби радіо- та супутникового зв’язку, радіолокатори, сучасна стрілецька зброя, екіпірування та спорядження, військові автомобілі різного призначення, у тому числі американські військові автомобілі «Хамві», які надійшли в якості допомоги збоку США.

«Подивіться, спільними зусиллями ми змогли трохи більше ніж за рік створити сучасну, боєздатну, патріотичну та ефективну армію. Ми змусили запрацювати військові заводи в три зміни, без вихідних… Ми це змогли разом, усі українці, увесь об’єднаний Український народ. Бійці, волонтери, робітники та інженери на військових заводах, дипломати та урядовці», – сказав Президент на відкритті виставки.