Порошенко та Прем’єр-міністр Австралії обговорили питання трибуналу щодо винних у збитті MH17

Згідно повідомлення прес-служби Президента України, сьогодні, Петро Порошенко у Парижі провів зустріч із Прем’єр-міністром Австралії Малкольмом Тернбуллом, на якій вони обговорили питання заснування міжнародного трибуналу над винними у збитті літака MH17.

Президент привітав Малкольма Тернбулла із вступом на посаду Глави Уряду Австралії та висловив переконання у важливості подальшої активізації міждержавної співпраці.

Співрозмовники приділили особливу увагу координації спільних зусиль з реалізації ініціативи Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України стосовно заснування міжнародного кримінального трибуналу з метою притягнення до відповідальності винних у злочинах, пов’язаних зі збиттям літака MH17 «Малайзійських авіаліній».

«Україна і надалі сприятиме кримінальному розслідуванню, що наразі триває, а також зробить все від неї залежне для покарання винних у цій трагедії», — підкреслив Петро Порошенко.

Президент України подякував Австралії за чітку і незмінну позицію щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також за надану у цьому зв’язку практичну допомогу.