Порошенко сподівається на позитивне рішення Європарламенту щодо безвізу для України

Петро Порошенко під час зустрічі з новим Президентом Європарламенту Антоніо Таяні висловив сподівання на позитивне рішення Європейського Парламенту щодо запровадження безвізового режиму для українських громадян на найближчій пленарній сесії 6 квітня 2017 року, повідомляється на сайті Глави держави.

Сьогодні Президент Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні під час робочого візиту до Мальти.

Глава Української держави привітав співрозмовника з обранням на посаду Президента Європарламенту.

Президент України також висловив переконання у подальшій незмінній підтримці Європарламентом під головуванням Антоніо Таяні політики зближення України з Європейським Союзом, продовження курсу реформ та відновлення територіальної цілісності у контексті триваючої російської агресії.

Глава держави поінформував Антоніо Таяні про розвиток ситуації на Донбасі, зокрема про провокативні дії Росії, які підривають мирний процес та подальшу реалізацію Мінських домовленостей. Петро Порошенко наголосив на важливості збереження і посилення санкційного режиму щодо Росії до відновлення Україною територіальної цілісності, включаючи Крим.