Порошенко: розкриття вбивств Шеремета і Вороненкова — справа честі правоохоронців

Президент України наголосив на важливості розкриття резонансних злочинів: вбивств журналіста Павла Шеремета та екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова та розкриття диверсії на складах зберігання боєприпасів неподалік від Балаклії, повідомляє прес-служба Президента.

«Все видно по почерку: Луб’янка з часів Сталіна і Берії накопичувала досвід політичних вбивств ворогів режиму, які опинилися за кордоном. Найсвіжіші приклади трапилися в Лондоні не далі як минулого десятиліття — вбивство Литвиненка», — додав Президент.

Глава держави зауважив, що правоохоронні органи працюють системно, хоча й «не все вдається передбачити та не все вдається відстежити».

«Але справою честі всіх правоохоронних органів України, і Служба (СБУ – ред.) має підставити своє плече і допомогти, є розкриття вчорашнього вбивства, коли біля готелю «Прем‘єр-палац» було вбито колишнього депутата Держдуми Росії і головного свідка у справі Януковича, і розкриття вбивства журналіста Павла Шеремета. Та й розкрити вчорашню диверсію у Харківській області – це теж справа військової контррозвідки разом з військовою прокуратурою», — підкреслив Петро Порошенко.

Нагадаємо, що колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков переїхав до України у грудні 2016 року, а 23 березня 2017 року був вбитий на розі бульвару Тараса Шевченка і вулиці Пушкінської у Києві.

Відомий журналіст Павло Шеремет, в авто якого підклали вибухівку, був вбитий 20 липня 2016 року на розі вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького, теж в центрі Києва.