Поліція почне працювати в аеропорту Бориспіль

За повідомленням прес-служби МВС України, вже на цьому тижні поліцейський патруль повністю замінить міліцію в аеропорту «Бориспіль» і по трасі Київ-Бориспіль.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 4 жовтня повідомив у Facebook про те, що Бориспільський район стане першим в країні, де почнеться повна зміна всього функціоналу міліції на нові поліцейські стандарти. Тут почнеться набір до патрульної поліції Борисполя та прилеглого району.

Крім того, А. Аваков нагадав, що в у п’ятницю 9 жовтня почне працювати поліцейський патруль по трасі Київ-Житомир, який повністю замінить ДАІ на цій ділянці. Також найближчим часом почнеться набір в Рівному (6 жовтня), Запоріжжі (10 жовтня), Тернополі (14 жовтня), Кіровограді (22 жовтня), Сєверодонецьку-Лисичанську-Рубіжному (29 жовтня), Маріуполі (5 листопада) і Сумах (7 листопада).

Нагадаємо, що наприкінці вересня А. Аваков повідомив у Facebook про те, що 7 листопада міліція припинить своє існування де-юре, але де-факто перехідний процес від старої до нової системи триватиме близько шести місяців.