Підготовка до 75 роковини трагедії у Бабиному Яру

Сьогодні під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулася виїзна нарада щодо підготовки заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії у Бабиному Яру, як повідомляється на «Урядовому порталі».

Павло Розенко, Міністр культури Євген Нищук, заступник Глави АП України Ростислав Павленко та інші учасники оглянули територію Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр», де зараз тривають активні роботи з упорядкування паркових алей. «Всі роботи йдуть за графіком, деякі навіть з випередженням. Але хочу наголосити, що у вересні роботи тут не завершаться. Це лише початок. У нас є плани щонайменше на найближчий рік», – зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Алея, що бере початок від вул. Мельникова до Пам’ятного знаку «Менора» носитиме назву «Дорога скорботи», алея від вул. Олени Теліги до Пам’ятного знаку «Менора» – «Алея Праведників», алея, що бере початок від виходу станції метро «Дорогожичі» до з’єднання з «Алеєю Праведників» – «Алея Мучеників».

«Трагедія, яка відбулася у Бабиному Яру, стосується не тільки України. Це трагедія, яка має загальносвітове значення. Ми робимо все для того, щоб заходи із вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру пройшли на належному рівні. Для наc це справа честі», – сказав Павло Розенко.