«Осучаснення пенсій» в Україні

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра повідомляє, що Кабмін планує підвищити на 10% середній розмір пенсій у жовтні-листопаді 2016 р. Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Ми зараз розробляємо програму осучаснення пенсій. Адже пенсії від 1300 грн. до 3000 грн. не підвищувалися останні 3–4 роки. Ми зараз шукаємо ресурс для того, щоб з жовтня-листопада провести осучаснення для цих категорій громадян», – сказав він.

Весь додатковий ресурс, який дає економіка, Уряд спрямовує на підвищення соціальних стандартів, в тому числі пенсій. «Як тільки ми отримали додатковий ресурс, одразу прийняли рішення, що розмір мінімальної пенсії буде підвищений двічі протягом року – з 1 травня 2016 року і з 1 грудня 2016 року. Більше того, з 1 грудня підвищення відбудеться не на 5% як планувалося раніше, а на 10%», – зазначив він, додавши, що за попередні 2 роки соцстандарти підвищувалися лише 1 раз.

Редакція «КС» так розуміє, що пенсія у 1100 грн восени може стати «сучасною», тобто стати 1210 грн, тобто майже 50 доларів США.

Редакція «КС» розуміє, що в країні не вистачає грошей, тому сподіваємося, що пенсіонерам буде щастити як «діамантовим прокурорам» – знаходити коштовності у зоомагазинах чи супермаркетах.