Оголошено про підозру фігурантам справи про розкрадання 9,2 млн грн на лікарні «Охматдит»

Службою безпеки України та Національною поліцією оголошено про підозру трьом фігурантам справи про розкрадання понад дев’яти мільйонів державних коштів на дитячій лікарні «Охматдит», як повідомляє прес-служба СБУ.

Протягом 2012–2014 рр. державне підприємство «Укрмедпроектбуд» отримало з бюджету кошти на закупівлю медобладнання та добудову дитячої лікарні. Для реалізації завдань чиновники уклали договір з комерційною структурою ТОВ «Укрпрофмед».

Співробітники СБУ встановили, що за попередньою змовою з посадовцями бізнесмени штучно завищили вартість обладнання та робіт на 9,2 млн грн.

Триває досудове розслідування у низці кримінальних проваджень, відкритих за ч. 2 ст. 364 та ст. 191 Кримінального кодексу України.

Найближчим часом судом буде прийнято рішення про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Раніше СБУ повідомляло про те, що під час обшуків в офісах та за місцями проживання у шести фігурантів справи, серед яких один й досі діючий чиновник, співробітники спецслужби спільно з поліцією вилучили документи, печатки та інші докази, які доводять розкрадання державних коштів, виділених дитячій лікарні.