Офіс сприяння інвестиціям буде створено до 1 вересня

Про це оголосив Гройсман на засіданні Кабміну. Офіс займатиметься розвитком інвестиційного потенціалу України, просуватиме країну в світі, займатиметься залученням міжнародних топ-інвесторів та супроводом їхніх інвестицій.

«Офіс, який ми створюємо, відповідає найкращому досвіду світових країн, у тому числі Америки…Ми вивчали досвід і Литви, і Польщі, і Грузії, і Чехії, і Німеччини, взяли найкраще… Цілі наступні – ми маємо створити точку входу для залучення інвестицій… ми маємо «за руку» привести ці інвестиції, ми маємо їх супроводити, створити нормальний клімат для того, щоб «під ключ» будь-яке виробництво, будь-який бізнес-проект був реалізований і реалізований був успішно», – сказав Прем’єр-міністр. «Нам потрібно, щоб ви не тільки інвестували, а щоб ваша інвестиція була успішною», – підкреслив Голова Уряду, звертаючись до бізнесу.

«Врешті-решт ми маємо забезпечити те, щоби кожен бізнес став в Україні успішним», – заявив Володимир Гройсман.

Офіс сприяння інвестиціям буде створено до 1 вересня 2016 року як консультативно-дорадчий орган при Прем’єр-міністрі України. Також до 1 вересня на затвердження Уряду буде представлений директор Офісу.

Американський фонд Western NIS Enterprise Fund погодився надати організаційну та фінансову підтримку створенню Офісу.

Кабмін у понеділок також схвалив запровадження посади Урядового уповноваженого з питань інвестицій, який буде координувати діяльність майбутнього Офісу та відповідати в Уряді за питання, пов’язані з супроводом інвестицій. Виконання обов’язків Урядового уповноваженого покладено на Першого заступника Міністра фінансів Оксану Маркарову, яка має ступінь магістра державних фінансів з Університету штату Індіана та 17-річний досвід роботи в інвестиційному секторі – як українському, так і міжнародному.